Web Tasarım

Elegans web tasarım ve grafik ajansı, dijital dünyanın basma kalıplarından dışarı çıkmış, modern teknolojinin hayatımızın her an  içinde olan; mobil cihazlara uyumlu, yaratıcı, özgün çalışmalar üreterek albenisi yüksek ve profesyonel web tasarım çözümleri sunmaktadır. İhtiyacınıza yönelik web sitesi tasarımları bizimle hayat bularak sizi rakiplerinizden ayıracak.Ajansımız kullanıcı etkileşimi yüksek, işinizi internette pazarlayabileceğiniz nitelikte, kurumsal tanıtım sitesi, e-ticaret sitesi, kişisel web sitesi gibi hizmetleri sağlar. Grafiksel olarak özgün ve göz zevklerine hitap eden tasarımlar üreterek marka itibarınızı ön plana çıkarmaktadır.
 

Web tasarım ajansımız firmanızın beklentilerini analiz ederek tasarımsal ve içeriksel süreçleri kontrollü olarak yürütür. Amacınıza yönelik olarak sizlerden alınan bilgiler dahilinde, internet sitenizi günümüz trendlerine ve mobil teknolojilere uygun olarak kodlanmış göz zevkine hitap  edici şekilde tasarlar.
 

Web Tasarım Ajansımız Nasıl Çalışıyor?

Çalışmalara başlamadan önce web tasarım sürecinin sağlıklı bir şekilde yürüyebilmesi için size göndereceğimiz web sitesi içerik hazırlama anketini doldurmanız gerekir.
 
Ajansımız firmanızın web sitesini tasarlama sürecinde öncelikli olarak ana sayfa tasarımını alternatif tasarımlar dahilinde çizerek tarafınıza iletir. Web tasarım şablonlarından birini onaylamanız ile birlikte seçilen şablonun iç sayfa şablonları çizilerek tarafınıza iletilir. Tekrar onay vermeniz ile birlikte kodlama çalışmalarına başlanır. Kodlama çalışmalarının hemen arkasından gönderdiğiniz içerikler ile web sitesi içerik çalışmaları yapılarak sitenizin içerikleri siteye girilir. İçeriksel çalışmalar gerek arama motorları gerekse kullanıcılar için  önemli unsurlar arasındadır.
 
Web sitesi yapıldıktan sonra güncelleme desteklerini de ajansımız sağlamaktadır.
Web sitesi yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken bir kaç husus bulunmaktadır. Öncelikli olarak domain ve hosting sahibi olmak. Firmamız domain ve hosting hizmetlerini de sunmaktadır.
 
İhtiyaçlarınıza doğrultusunda firmanızı rakiplerinizden ayıracak özelliklere sahip interaktif bir web sitesi sahibi olmak ve web sitesi fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp Destek