Şirinevler Web Tasarım

5
(1)

Şirinevler Web Tasarım

Şirinevler Web Tasarım

Şirinevler web tasarım firması olarak bu alanda insanlara en iyi kalitede hizmeti sunmaya önem veriyoruz.  Bir web sitesinin arama motorları üzerinde erişilmesini sağlayan ve ürün ya da hizmet tanıtımlarının yapılmasına olanak tanıyan tasarımlara web tasarım denilmektedir. Ancak web tasarım çalışmaları bu kadar basite indirgenebilecek olan çalışmalar değildir. Yaptığımız çalışmalarda kullanıcı dostu bir site tasarımı ortaya çıkarmaya özen gösteriyoruz. Dijital dünyanın tüm gereklerine sahip olan ve hedef kitlenin ihtiyaçlarına cevap veren tasarımlarımız ile insanlara aradıkları başarıyı sunuyoruz. Bir web tasarım çalışmasında çok fazla özen gösterilmesi gereken konu bulunduğunu söylemek mümkündür. Bunlardan ilki sitenin hangi hedef kitleye hitap edeceği konusudur. Yani bir web tasarım işlemi yapılmadan önce mutlaka hedef kitle belirleme çalışması yapılması gerekmektedir. Aynı zamanda bu çalışmanın sonrasında da yine özen gösterilecek birçok detay bulunuyor.

 

Neden Web Tasarım Yaptırmalısınız?

Şirinevler Web Tasarım yaptırmanın birçok önemli faydası olduğu söylenebilir. Bu çalışmalar sayesinde hem kişiler hem de kurumlar farklı açılardan kazanç elde etmektedir. Web site tasarımının yaptırılmasının faydaları:

  • Web site tasarımları ile coğrafi farklılıkları ortadan kaldırarak daha geniş bir alanda faaliyet gösterebilirsiniz.
  • Kampanyalarınızı tek bir kanal üzerinden birçok geniş alana ulaştırabilirsiniz.
  • Kaliteli bir web tasarım firmalar için önemli bir artı değer kazandırır.
  • Daha fazla insana ulaşarak satış rakamlarının yükselmesini sağlayabilirsiniz.
  • Müşterilerinizin karşısında daha ulaşılabilir olabilir ve güven yaratabilirsiniz.

Bunlara ek olarak profesyonel bir web tasarım firma açısından önemli bir imaj unsurudur. Arama motorlarında insanların sizleri daha kolay şekilde bulmasını sağlayarak çok daha geniş bir hedef kitlenizin oluşmasına destek vermektedir. Tüm çalışmalarımız kişilere bu alanda önemli faydalar sunuyor.

 

Web Tasarımda Önem Verilen İlkeler

Web tasarım çalışmalarımızda önem verdiğimiz çok önemli temel ilkeler bulunuyor. Bu ilkelerin her biri kendi açısından büyük bir önem taşıyor. En önemli temel ilke olarak içerik gösterilebilir. Bunun yanında tasarım, işlevsellik de sitede uyulması gereken ilkelerden bazılarıdır. Müşteri hedef kitlesinin belirlenmesi ve onların ihtiyaçlarına yönelik bir site hazırlanması da önemli ilkelerden biridir. Bir site tasarımı oluşturulmadan önce mutlaka firmamız hedef kitle belirlemesi yaparak içerik kategorisine karar vermektedir. Bu aşama web sitenin de amacını oluşturmaktadır. Hangi alanda tasarım yapılacaksa buna önceden karar verilerek gerekli düzenlemeler yapılmaktadır. Şirinevler web tasarım firmamız hemen her türlü web tasarımını gerçekleştirmeye yetkin bir firmadır.

 

Web Tasarımında İçeriğin Önemi

En temel ilkelerden biri olan içerik bir web site tasarımında büyük bir öneme sahiptir. Sitenin tasarımı esnasında öncelikle sitede ne yayınlanacağına ve site ziyaretçilerine ne sunulacağına önem verilmesi gerekiyor. Web site içerisinde yayınlanan içeriklerin mutlaka özgün olması ve kaliteli olması gerekiyor. Aynı zamanda karşı tarafa bilgi vermesi de önemlidir. Sitenizde yayınlanacak olan içeriklerin site ziyaretçilerinizi uzun bir süre sitenizde tutması oldukça önemlidir. Web sitenizde yayınlanacak olan içeriklerin sitenizin amacına uygun olması ve ziyaretçi beklentisini karşılayacak düzeyde olması da önemlidir. Çalışmalarımızda içerik konusunda son derece titiz çalışıyoruz.

 

Web Site Tasarımında Profesyonel Çalışma

Web sitesi için hazırlanacak olan içeriklerin site üzerinde ne şekilde yayınlanması gerektiği konusu sitenin tasarım aşamasında belirlenmektedir. Sayfanın neresinde ne şekilde görüneceği konusu son derece önemlidir. Firma logosu nereye yerleştirecek ve yazılar ne şekilde görünecek sorularına da bu aşamada cevap bulunmaktadır. Sitenin tasarımı son derece önemlidir. Şirinevler web tasarım firması olarak tasarım aşamasında her zaman farklılıklara özen gösteriyoruz ve dijital dünyada rakiplerinizden bir adım önde olmanıza destek veriyoruz.

 

Kullanıcı Dostu Bir Web Tasarım Hizmeti

Bir web sitenin kullanıcı dostu olması ve işlevselliği son derece önemlidir. Kullanıcılar siteye girdikleri zaman yalnızca ana sayfayı incelemek istemezler. Tüm sayfalara hızlı şekilde erişmek ve her bilgiyi hızlı şekilde almak isterler. Bu aşamada da mutlaka site tasarımının işlevsel olması gerekir. Kullanıcı dostu bir web site tasarımı hazırladığımız için ziyaretçileriniz sitenizde sıkılmadan çok hızlı şekilde dolaşım sağlayabiliyorlar. Çeşitli bağlantılar kurarak sitenin hemen her yerine erişim sunmamız ziyaretçilerinizin de sitenizde daha uzun olarak zaman geçirmesini sağlamaktadır.

 

Arama Motorlarına Uyumluluk

Şirinevler web tasarım hizmetimiz yalnızca iyi bir tasarımla kalmıyor. Aynı zamanda sitenin insanların dikkatini çekmesi ve hızlı şekilde ziyaretçi trafiği oluşması için tüm arama motorlarına da uyumlu olması sağlanıyor. Her arama motoru farklı firmalara ait olduğundan prosedürleri de farklı oluyor. Bu nedenle arama motoru konusunda titiz bir çalışma yapılması son derece önemlidir. Bu aşamada firmamız sizin sitenizin hemen her arama motorunda görünebileceği şekilde tasarlanmasına özen gösteriyor.

 

Hedef Kitlenizi Doğru Belirleyin

Aslında bir web tasarım aşamasının en önemli ilkesinin hedef kitle belirlemesi olduğu söylenebilir. Çünkü kime hitap edeceğinizi bilmezseniz yapacağınız tüm çalışmalar da çöpten ibaret olacaktır. Şirinevler Web Tasarım firması olarak mutlaka hedef kitlenin doğru şekilde belirlenmesine özen gösteriyoruz. Hedef kitleniz çocuklar olabilir, yalnızca kadınlar olabilir, öğrenciler ya da erkekler olabilir. Doğru bir hedef kitlesi belirlemek demek ona göre içerik temini demektir. Sitenizde yayınlanan içerikler yanlış bir hedef kitleye sunulursa sitenizin de ziyaretçi trafiği çok düşük olacaktır.

 

 

 

Web Sitesinin Önemli Unsurları Neler?

Bir web sitesinin önemli unsurları olduğundan da bahsetmek gerekiyor. Şirinevler web tasarım firmamız bu unsurların her biri için detaylı bir çalışma ortaya çıkarmaktadır. Düzen, grafikler, renk, fontlar, içerikler sitenin olmazsa olmaz unsurları arasındadır. Web sitesinde bulunan düzen site içerisinde kullanılan içerik ve grafiklerin ne şekilde görüneceğini belirleyen bir unsurdur. Hangi formatın kullanılacağı aranılan bir bilginin hızlı şekilde bulunması düzen ile alakalı olan detaylardır. Bunun yanında düzen ne kadar iyi olursa sitenizi ziyaret eden kullanıcılar sitenizde o kadar fazla zaman geçirir. Renk de önemli bir unsur olarak ön plana çıkıyor. Sitenin ana sayfasında kullanılacak renklerin göz yormaması ve içeriklere kolay ulaşabilecek renkler olması gerekiyor. Kullanıcıyı sıkmayacak ve hatta sitede kalmasını sağlayacak tonların kullanılması son derece önemlidir. Grafikler de sitede bulunan unsurlardan biridir. Eğer sitede logo, grafik ya da resim gibi detaylar kullanılacaksa bunların site hızını etkilememesi gerekiyor. Şirinevler web tasarım hizmetlerimizde site hızına büyük bir önem veriyoruz. Yazı fontları da yine sizin sitenizin kalitesini ortaya koyan bir detaydır. Bir web sitesi tasarımında mutlaka kabul gören fontların kullanılması gerekiyor.

 

Profesyonel Web Site Tasarımı Nasıl Yaptırılır?

Web site tasarımı konusunu ciddiye alıyorsanız bu iş için alanında uzman olan kişilerden destek almanız gerekiyor. Şirinevler web tasarım firmamız bu alanda insanlara en iyi kalitede hizmet vermektedir. Yüksek kalite standartları çerçevesinde tamamen kullanıcı dostu bir site tasarımı ortaya çıkarıyoruz. Hemen her alanda bir site tasarımı hizmeti alabilirsiniz. E ticaret sitesi ya da forum sayfası gibi bir hizmet alarak dijital dünyanın çok aranan web sitelerinden birisi olabilirsiniz. Hizmetlerimiz için bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Yazımızı Beğendiniz mi?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz gibi ...

Bizi sosyal medyada takip edin!

Bu gönderinin sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

WhatsApp WhatsApp Destek