Katalog Tasarımı

3
(2)

Katalog Tasarımı

Katalog Tasarımı

Firmanız veya şahsınız için yapacağınız katalog tasarımı kaliteli ve özenli olmaldır. Özellikle de ürün veya hizmet tanıtımında baskılı işlerinizde görsel şıklığı öne çıkarmalısınız. Bu sayede hedef kitlenizi etki altına alarak amacınıza ulaşım sağlayabilirsiniz. Güzel bir katalog tasarımı yaptırabilir ürün veya sergilemek istediğiniz içerikleri kataloğa yerleştirebilirsiniz. Tasarım hizmeti uzmanlık isteyen bir konudur. Etkili ve dikkat çekici olması sayesinde başarı elde edilebilir. Sayfa içi tasarımların görsel şıklıklarının üst seviyede olması gerekir. Ayrıca renklerinde uyum içerisinde olması ve karşı tarafın gözlerini yormayacak bir tasarıma sahip olması başarıya ulaşmanızdaki ilk adım olacaktır. Bu detaylara dikkat ederek tasarımınızı yaptırabilirsiniz.

 

Katalog Tasarımı Hazırlanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Katalog tasarımı yaptıracağınız zaman dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunuyor. Bu detaylar göz önünde bulundurularak yapılır ise ortaya kaliteli bir iş çıkacaktır.

 • Kataloğun kapak kısmının tasarımının güçlü olması
 • Sayfa içi renklendirme ve tasarımın başarılı olması
 • Doğru kağıt özelliğinin iyi bir şekilde kullanılması
 • Ürün veya hizmetlerin doğru bir şekilde anlatılması
 • Sayfa içi yerleştirmenin doğru yapılması
 • Sayfa sayısına karar verilmesi

Yukarıdaki detaylara dikkat edilerek tasarımın oluşturulması gerekir. Bu sayede hedeflediğiniz noktalara daha hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Firmamız katalog tasarımı konusunda geliştirdiği özel yöntemler ile size yardımcı oluyor ve bunu da profesyonel çalışma kadrosu ile yerine getiriyor. Sizde tercih ederek bulunduğunuz alanda en iyi sonucu alabilirsiniz.

 

Ürün Kataloğu Tasarımı

Ürün kataloğu tasarımı ilgili ürünler hakkında bilgi vermenize ve müşterilerinizin ürünleri görselden tanımasına yardımcı olur. Bunun için ilgili fotoğrafların mutlaka kaliteli olması gerekir. Görsel kalite başarıya ulaşmanıza olanak sağlayacaktır. Ürün veya hizmet tanıtımında kaliteli çekimlerin yapılmasına özen gösterin. Ayrıca ürünlerin hakkında bilgiler gerçekçi olarak sunulmalı ve yazı içeriği tasarıma doğru bir şekilde yerleştirilmelidir. Okumayı zorlaştırıcı bir tasarım örneğinden uzak durulmalıdır. Firmamız katalog tasarımında birçok başarıya imza atmış ve sektör içerisinde başarışı çalışmaları ile en çok tercih edilenler arasında yer almayı başarmıştır.

 

Katalog Tasarımının Önemi

Kaliteli bir katalog tasarımının oluşması işletmenize artı bir değer kazandırır. Bulunduğunuz sektör içerisine kurumsal vizyonunuzuda ileri seviyeye taşır.

 • Etkili bir tasarıma sahip katalog ile müşterilerinizi etkileyebilirsiniz.
 • Ürün veya hizmet tanıtımını etkili bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Kurumsal açıdan en iyi sonucu alırsınız.
 • Katalog tasarımı ile satışlarınızı pozitif yönde arttırabilirsiniz.
 • Geniş kitlelere ulaşmanıza olanak sağlar.

Kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayarak gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Her tasarım aşaması özel olarak yapılır. Ürün veya hizmetteki tüm detaylara dikkat edilerek profesyonel bir çalışma ortaya çıkarılır. Temiz ve kaliteli bir ürün kataloğu tasarımı ile bulunduğunuz alanda en iyi sonucu alabilirsiniz.

 

Katalog Tasarımı Nasıl Yapılır?

Katalog tasarımı işlemine başlamadan önce tüm verilerin analiz edilip ortak bir noktada toplanması gerekir. Kaç sayfa olacağı ve sektörün analiz edilmesi ile işleme başlanır. Ürünlerin fotoğrafları tek tek işlenir ve kataloğa uygun hale getirilir. Sayfa içi tasarımlarının özenli bir şekilde yapılması ve içeriklerin yerleştirme çalışması yapılır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli özellik kataloğa bakan kişinin gözlerinin yorulmaması ve ilk bakışta dikkat çekici bir tasarımın oluşmasıdır. Bu sayede müşterileriniz etki altında kalarak kataloğu incelemek isteyeceklerdir. Katalog tasarımında kapak kısmının görselinin kaliteli olması gerekir. Ayrıca kağıt seçimi de burada önem taşır. Kullanıcının elinde kağıt ilk kalite olarak yer alır. Kaliteli bir kağıt müşteride etki bırakır ve aynı zamanda kalitenin simgesi olarak da öne çıkar. Bunun için doğru kağıdın kullanılması da tecrübe isteyen konular arasına yer alır.

Firmamız bu konuda doğru kağıdın hangisi olduğu konusunda da size yardımcı olmaktadır. Bulunduğunuz sektörde başarılı bir sonuç almak isterseniz size sunduğumuz hizmet içeriğinden kaliteli bir şekilde yararlanabilirsiniz.

 

Katalog Tasarımını Kimler Yapar?

Katalog tasarımı uzmanlık isteyen bir konudur. Bu konuda mutlaka yasal hizmet veren yerleri tercih edin. Ayrıca daha önce yapılan çalışmalar hakkında da bilgiler edinebilirsiniz. Görsel ve baskı kalitesi en iyi olan çalışmalar hedefe erişmede size yardımcı olacaktır. Bunun için bu detaya dikkat ederek ilgili firmayı seçebilirsiniz.

 

Katalog Tasarım Fiyatları

Katalog tasarım fiyatları yapılacak olan işlemin özelliğine göre değişkenlik gösterir. Tasarımda sayfa sayısı, ilgili görsellerin çokluğu gibi etkenler fiyatta değişkenlik olmasına yardımcı olur. Bunun için belirli bir analiz sonucunda verilerin toparlanarak fiyat alınması en iyi sonuca ulaşmanıza destek sunar. Firmamız ekonomik fiyat politikası ile sektör içerisinde lider konumda yer almaktadır. Alanında uzman kadrosu ile en iyi tasarım fikirlerini size sunarak başarılı bir çalışmanın ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca ödeme kolaylıklarından da yararlanarak hizmet alabilirsiniz. Tasarım işlemi uzmanlık ve tecrübe istediği için mutlaka kurumsal noktaları tercih etmeye özen gösterin. Firmamız tasarım aşamasından işlem sonucuna kadar yanınızda yer alarak ortaya kaliteli bir hizmetin çıkmasına yardımcı olmaktadır. Firmamızın sunmuş olduğu diğer grafik tasarım fiyatları incelemek için tıklayabilirsiniz.

 

Katalog Tasarım Firmaları Nelerdir?

Katalog tasarım firmaları içerisinde hizmet içeriği ile ön planda yer alan firmamız modern tasarımı benimseyerek müşterilerine yardımcı oluyor.

 • Tüm hizmet içeriği kurumsal olarak sunuluyor.
 • Tasarım aşamasında her detaya titizlikle dikkat ediliyor.
 • Ürün görselleri ön planda olacak tasarımlar seçiliyor.
 • Kapak tasarımlarında yenilikçi bir akım izleniyor.
 • Tüm tasarımda kurumsal vizyonunuz en iyi şekilde anlatılıyor.

Firmamız birçok başarılı işe imza atarak size yardımcı oluyor. Bunun için sizde sunulan hizmet içeriğinden güvenle yararlanabilirsiniz. Tasarım hizmeti alanında uzman kadro tarafından sunulur ve her aşamada bilgi sahibi olmanız sağlanır. Sizin de görüşleriniz alınarak işlemlere devam edilir.

Katalog Baskı Maliyetleri Fiyat Hesaplama Nasıl Yapılır?

Katalog tasarım aşaması sonrası baskı maliyetleri de bulunur. Bunun da hesaplanması gerekir. Bu baskı maliyetin etki eden bazı detaylar bulunuyor.

 • Kapalı ebat
 • Açık ebat
 • Sayfa sayısı
 • İç kağıt
 • Kapak kağıt
 • Yan renk
 • Yan laminasyon
 • Kapak laminasyon
 • Selafon cilt
 • Lüks kapak

Bu gibi detayların içerikleri fiyatın ortaya çıkmasına yardımcı olacaktır. Bunun için ilk başta sayfa sayısından kağıt türüne göre seçim yaparak bir başlangıç yapabilirsiniz.

Katalog tasarımı ve baskı kalitesinin uyumu ile ortaya kaliteli bir sonuç çıkacaktır. Bu sayede bulunduğunuz alanda müşterilerinize etkili bir tanıtım yapabilirsiniz. Kataloğun şık ve modern bir yapıda olması ilk etkiyi müşterinizde olumlu olmasına yardımcı olacaktır. Bunun için bu detaya dikkat ederek seçimlerinizi yapabilirsiniz. Firmamız tasarım aşamasından bitiş aşamasına kadar modern bir hizmet içeriği ile size yardımcı olacaktır. Yaratıcı ve yenilikçi fikir anlayışı sayesinde ortaya çıkacak sonuç oldukça başarılı olacaktır.

Bulunduğunuz sektörde rekabet gücünüzü zirveye taşımak isterseniz sizde sunulan hizmet içeriğinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Geçmişten gelen deneyim ve tecrübe ile hizmet verilmektedir. Yapılacak olan her tasarım profesyonel bir çalışmanın sonucunda ortaya çıkar. Sizde hizmet almak isterseniz firmamızla iletişim kurabilir ve hemen bir başlangıç yapabilirsiniz.

Yazımızı Beğendiniz mi?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 3 / 5. Oy sayısı: 2

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz gibi ...

Bizi sosyal medyada takip edin!

Bu gönderinin sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

WhatsApp WhatsApp Destek