Kartvizit Fiyatları

0
(0)

Kartvizit Fiyatları

Kartvizit Fiyatları

Kartvizitler sizin ikinci bir kimliğiniz gibidir. Kurumsal olarak sizi niteleyen, unvanınızı ve çalıştığınız sektörü belirten bu kartvizit seçimi çok önemlidir. Ne kadar başarılı bir kartvizit seçerseniz o kadar etkili olur. Bu seçimde önce sektörünüzle ilgili bir araştırma yapıp bu konuda basılan kartvizit örneklerini incelemelisiniz. İlk olarak bir kartvizit sizin hangi alanda çalıştığınızı göstermelidir. Kartvizit tasarımında yaratıcılık ve orijinal fikirler büyük bir fark yaratır. Görür görmez insanları etkileyen kartvizitler sizi sektörde birkaç adım öne çıkarır. Kartvizit fiyatları kağıdın kalitesine ve tasarımın özelliklerine göre değişkenlik gösterir.

 

Sektörlere Yönelik Kartvizit Tasarımı

Eğer reklamcılık, tanıtım ya da pazarlama gibi bir konuda çalışıyorsanız kartvizitiniz de bu alana özgü olarak dikkat çekici olmalıdır. Özel olarak tasarlanmış, şeffaf veya ahşap kaplamalı bir kartvizit bu gibi sektörlerde daha etkileyici olabilir. Öte yandan çalıştığınız alan hukuk, finans ya da muhasebe ise çok daha şık olarak tasarlanmış ve daha klasik bir kartvizit en iyisidir. Bu tür mesleklerde sizin kartvizitinizin güvenilir ve sorumluluk sahibi bir çalışan olduğunuzu göstermelidir. Kendi çalışma alanınızı araştırıp ona göre bir seçim yapmanız daha başarılı sonuçlar verir. Kartvizit fiyatları konusunda firmamız ekonomik bir politika benimsemekte ve hizmetini de alanında uzman kadrosu ile sürdürmektedir.

 

Kartvizit Modelleri

Tanıtım ve reklamcılığın bütün alanlarında olduğu gibi kartvizit tasarımında da önemli gelişmeler yaşanıyor. Kabartmalı, sıvama, farklı renk ve tasarımlardaki pek çok kartvizit üretilebiliyor. Unutmayın ki sizi yansıtan bir kartvizit ne kadar özenli ve profesyonel bir şekilde hazırlanırsa dışarıya vereceğiniz intiba o kadar etkili olacaktır. Baskı kalitesi ve dayanıklılık da kartvizit üretimindeki önemli noktalardır. Bu tür konularda karar vermeden önce sektördeki yenilikleri takip edip bu alandaki kartvizitleri incelemek de önemli bir avantaj sağlar.

 

Kartvizit Kalitesi ve Fiyatları

Firmamız kartvizit üretimi alanındaki bütün gelişmeleri yakından takip ediyor. Son dönem çıkan bütün kartvizit tasarımlarını inceleyip ona göre bir üretim yapıyor. Basımdaki ve kartvizit üretiminde kullandığımız malzemeler yüksek bir kalitedir. Hem kaliteli hem de sektördeki en uygun fiyatlarla kartvizit bastırmak isterseniz bizimle çalışmalısınız. Kartvizit fiyatları ödeme kolaylığı ile size sunulmaktadır.

 

Kartvizit Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Kartvizit fiyatları modellerine göre değişiklik gösterir. Yüksek bir baskı kalitesi ile çalışan uzman matbaa ekibimiz ve tasarım ekibimiz birlikte çalışıyor ve sizin için en iyi tasarımları yapmak için emek veriyor. Bizimle birlikte çalışmak isterseniz öncelikle nasıl bir kartvizit istediğinize ve boyutlarına karar vermelisiniz. Online olarak bize kartvizit ölçülerini ve özelliklerini belirtirseniz istediğiniz süre içerisinde istediğiniz özelliklerde kartvizitleri basabiliriz. Ayrıca sipariş verirken üzerinde yer alacak bilgileri de net olarak belirtmelisiniz. Ölçü ve detayları net olarak bildirirseniz sizin için orijinal ve kaliteli kartvizitleri hazırlarız. Ürünlerimizden emin olabilir için örnek kartvizit modellerini de inceleyebilirsiniz.

 

Kartvizit Siparişi

Kartvizit siparişi vermeden önce üzerinde nelerin yer alması gerektiğini açıkça belirtmeli ve tasarım konusunda birisinden yardım almalısınız. Nasıl bir tasarım istediğiniz de belirtebilirsiniz. Logonuzun ölçülerini ve işinizle ilgili bilgileri bize mail yoluyla bildirebilirsiniz. Kartvizitinizin hangi ebatta olacağı ve kesimi konusunda da isteklerinizi bize iletirsiniz. Bunları hazırlayıp bizimle paylaşarak kartvizit siparişi yapabilirsiniz. Daha sonra sizin için en iyi kartvizitleri hazırlayacağımıza emin olabilirsiniz.

 

Kaç Çeşit Kartvizit Vardır?

Modern dünya tanıtım dünyasıdır. Dış görünüşünüze ve firmanızın ya da işinizin nasıl bir etki bıraktığına önem vermeniz gereklidir. Bu yüzden kartvizit bastırmadan önce bu alandaki çeşitlere de bir göz atabilirsiniz. Tanıtım dünyası her geçen gün yenilenir ve değişir. Siz de kartvizit konusunda bu yenilikleri takip etmelisiniz. Kartvizit fiyatları tasarıma göre şekillenir ve kağıt seçimi ile fiyat bilgisi ortaya çıkar.

 

Klasik ya da Standart Kartvizit

İş alanınıza göre daha klasik ve profesyonel olarak tercih edilen standart kartvizitlerden birisini seçebilirsiniz. Tek ya da çift taraflı olduğuna siz karar verirsiniz. Ayrıca selefonlu ya da selefonsuz bir kartvizit seçerek bu seçiminizi bireyselleştirebilirsiniz. Bu özellikler ve kaç adet basılacağına göre firmamız size en uygun fiyatı önerecektir. İstediğiniz gün siparişiniz elinizde olur. Kartvizit üzerinde yer alacak bilgilerin doğru ve eksiksiz olarak bildirilmesi standart kartvizit siparişindeki en önemli konudur. Bize bunları net olarak bildirirseniz sizin için en kaliteli ve dikkat çekici kartvizitleri kısa bir süre içerisinde hazırlayabiliriz.

 

Kabartmalı Kartvizit

Kartvizitinizin herhangi bir bölümünü kabartmalı olarak hazırlatabilirsiniz. Firmamız kabartma laklı kartvizit konusunda da en kaliteli örnekleri hazırlayabilir. Bu konuda tasarıma siz karar verir ve bize bildirirsiniz. Hayal ettiğiniz ve istediğiniz görünümü hazırlayıp bizimle paylaşırsanız sizin için en güzel şekilde hazırlarız. Oval ya da düze kesim olması konusunda da isteklerinizi belirtirseniz sizin için kusursuz ve yepyeni kartvizitleri çok kısa bir süre içerisinde hazırlayıp adresinize gönderebilirsiniz. Bu kartvizit fiyatı kabartmalı bölümün genişliği ve özelliklerine göre belirleniyor.

 

Sıvama Kartvizit

En dikkat çekici ve karizmatik kartvizit modellerinden birisi de sıvama kartvizitlerdir. Bu kartvizitlerde iki kâğıt birleştirildiği için sıvama kartvizitler daha dayanıklı ve kaliteli kartvizit modelleridir. Bu kartvizitler de ayrıca kabartma laklı olarak hazırlanabilir. Gereken detayları ve nasıl bir tasarım istediğinizi belirttikten sonra bize adet sayısını da bildirirsiniz. Kaç adet basılacağına göre bir fiyat belirleyip size kısa süre içerisinde gönderebiliriz. Genel olarak bir hafta içerisinde kaliteli ve şık kartvizitleriniz hazır ve elinize ulaşmış olur.

 

Kartvizit Fiyatlarının Belirlenmesi

Her ne kadar iş dünyası dijital ve sanal âleme açılmış olsa da kartvizit sizin tanıtımınız için eskisi kadar büyük bir önem taşıyor. Hatta tanıtım konusu giderek daha önemli bir yere sahip olduğu için çalışma hayatından kartvizitin yeri değişmiyor. Sizin imajınızı ve işiniz için kimliğinizi yanıtsan kartvizit fiyatları kâğıdın dokusuna göre farklılık gösteriyor. Temel olarak yukarıda saydığımız üç çeşit kartvizit vardır. Standart, kabartma laklı ve sıvama kartvizitler kesimine göre de farklılık gösterir. Oval ve standart kesim kartvizit fiyatları da birbirinden farklıdır. Kartvizitin tek mi yoksa çift taraflı mı basılacağı da fiyat konusunda belirleyici bir noktadır. Kısacası kesimi, dokusu, kaç adet basılacağı ve tek mi çift mi basılacağı kartvizitlerin fiyatını belirler.

 

Çift Taraflı Kartvizitler

Çift taraflı kartvizitler genel olarak ön tarafı Türkçe arka yüzü ise İngilizce olarak basılıyor. Genel olarak tercih edilen tasarımlarda ön tarafta kişisel bilgiler yer alıyor. Arka yüze ise varsa şirketinizin logosu yer alabilir. Kartvizit tasarımı büyük bir önem taşır. Çünkü insanlar kartvizitinizi görür görmez ne kadar profesyonel ve incelikli bir iş sahibi olduğunuza karar verir. Bir anlamda kartvizit sizin güvenilirliğinizi, sorumluluk sahibi olduğunuzu ve işinize verdiğiniz önemi yansıtır. Bu yüzden tasarımı ve nasıl basılacağı da çok önemli bir noktadır.

 

Profesyonel ve Üstün Hizmet Kalitesi

Firmamız her türlü kartvizit siparişini özel olarak değerlendirir. İsteklerinizi yerine getirmek ve sizin en iyisini hazırlamak için özel bir çaba gösterir. Kartvizitlerinizi en çok bir hafta içerisinde istediğiniz adette basılarak size ulaştırılmış olur. Bu konuda risk almayıp en kaliteli kartvizitleri hazırlatmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Online olarak gereken bilgileri ve istediğiniz tasarımı bize iletirseniz sizin için kartvizitlerinizi hemen hazırlamaya başlarız. Tek yapmanız gereken bizimle online olarak iletişime geçmek ve istediğiniz özelliklere karar verip gereken bilgileri bize iletmektir.

Yazımızı Beğendiniz mi?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz gibi ...

Bizi sosyal medyada takip edin!

Bu gönderinin sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

WhatsApp WhatsApp Destek