Instagram Reklam Hizmeti

Instagram Reklamları doğru hedeflemeler ile bilinirlik oluşturup, müşteri kitlenizi veya satışlarınızı arttırabilirsiniz. Aynı zamanda oluşturacağınız reklamlar ile takipçi sayınızı arttırabilir ve sizi takip eden insanların dikkatlerini üzerinize çekebilirsiniz.

Instagram Reklamlarının Avantajları

dusuk-maliyetle-facebook-reklami-verin

Düşük Maliyetler İle Reklam Verirsiniz

Ürün veya hizmetlerinizi yüksek bütçeler ayırmadan Instagram platformu üzerinde bulunan potansiyel kitlenize tanıtabilirsiniz.

hedef-kitlenize-cabuk-ulasirsiniz-facebook-reklamlari

Hedef Kitlenize Çabuk Ulaşırsınız

Instagram Reklamlarında iyi analiz edilerek ayarlanmış bir hedef kitle ile potansiyel müşterilerinize hızlıca ulaşabilirsiniz.

bilinirlik-facebook-reklamlari

Bilinirliğinizi Hızlıca Arttırabilirsiniz

Instagram platformu üzerindeki marka itibarınızı ön plana çıkararak marka bilinirliğinizi kolayca arttırabilirsiniz.

pazarlama-facebook-reklamlari

Ürün veya Hizmetlerinizi Kolayca Pazarlayabilirsiniz

Instagram’ın sunmuş olduğu kampanya türleri ile  ürün veya hizmetlerinizi potansiyel kitlenize kolayca pazarlayabilirsiniz.

Instagram sosyal medya platformu ülkemizde ve dünyada oldukça yüksek kullanım kitlesine sahip bir mecradır. Instagram Reklamları ile markanızı, ürün veya hizmetlerinizi düşük bütçeler dahilinde hızlı ve kolay bir şekilde tanıtabilir potansiyel müşteri kitlenize ulaşarak satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Instagram reklamlarında reklam verme amacınızı seçip, erişmek istediğiniz insanlar hakkında bildiklerinizi (yaş, cinsiyet, konum veya diğer detaylar) kullanarak hedef kitlenizi temsil eden demografik özellikleri, ilgi alanlarını ve davranışları belirlersiniz. Sonrasında ulaşmak istediğiniz doğru hedef kitleye hızlıca ulaşırsınız. 

Potansiyel hedef kitlenize düşük maliyetler ve hızlı bir şekilde ulaşmak için Instagram Reklamlarını kullanabilirsiniz.

Instagram Reklamlarında sektörünüze yönelik doğru analiz, doğru hedefleme ve doğru optimizasyon yapıldığı sürece geri dönüşümde bir o kadar verimli olacaktır.

Günlük olarak veya kampanya boyunca harcamak istediğiniz toplam tutarı ifade eden bir reklam bütçesi ayarlarsınız ve bunu istediğiniz zaman düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, birisi reklamınızı gördüğünde veya istediğiniz eylemi gerçekleştirdiğinde ödemek istediğiniz maksimum tutarı ifade eden bir teklif ayarlarsınız.

Facebook Business Manager hesabı üzerinden Instagram reklam hesabınızı oluşturarak, reklam hesabınızı, Instagram hesabınızla birbirine bağlıyoruz. Sesleneceğiniz hedef kitle analizlerini gerçekleştirerek, doğru hedef kitlelere düşük bütçelerde ulaşmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda reklamlar için ayıracağınız bütçe analizlerini yaparak size sunuyoruz. Sonrasında reklam kampanyalarınızı yapılandırarak haftalık ve aylık periyotlar halinde reklam raporlarını size sunuyoruz.

Bilinçsiz Yapılan Reklam Kaybettiriyor!

Instagram Reklamları tarafında yapılan yanlışlar reklam bütçenizi verimsiz şekilde kullanıyor ve kazanç sağlamak yerine kaybettiriyor. Instagram Reklam Hizmetimiz ile kazanmaya ihtiyacınız var!

Hızlı Başvuru Formunu Doldurabilirsiniz!

WhatsApp WhatsApp Destek