Google Reklam Hizmeti

İşletmeler işini büyütmek, sesini potansiyel kitlelere duyurmak ve işletmesine gelir sağlamak için Google Ads Reklam Hizmeti’ni kullanıyor. Fakat kötü şekilde optimize edilmiş Google Ads hesapları, kazanç sağlamak yerine para kaybettiriyor. İyi bir optimizasyon, analiz ve rapor desteği alarak reklam bütçenizi dengeleyebilir, kazancınızı arttırabilirsiniz.

Google ADS Reklam Biçimleri

metin-reklamlari

Metin Reklamları

Müşterilerinize iletmek istediğiniz mesajları yayınlamanıza ve daha çok metin yazmanıza olanak tanıyan google’da üst ve alt kısmında çıkan reklamlardır.
duyarli-reklamlar

Duyarlı Arama Ağı

Resim, başlık, logo ve açıklamalar gibi öğeler yükleyebileceğiniz reklamlardır. Google’nin görüntülü reklam ağında gösterilir.
resim-reklamlar

Resim Reklamlar

Statik ve etkileşimli grafikler, gif ve animasyonlar kullanarak işletmenizi tanıtabileceğiniz görsel ağırlıklı reklamlar olup web sitesinize yönlendirilir.

uygulama-tanitim-reklamlari

Uygulama Reklamları

Kullanıcıları Google Play Store gibi uygulama mağazalarından uygulamanızı indirmeye yönlendirmenize olanak tanır.

video-reklamlari

Video Reklamları

Müşterilerinize ilgi çekici hareketli video reklamlar sunarak etkileşimi arttırmanıza olanak sağlar. Video reklamlar hem Youtube hem de Google’nin anlaşmalı olduğu web sitelerinde gösterilir. Tıklandığında web sitenize yönlendirilir.
urun-alisveris-reklamlari

Ürün Alışveriş Reklamları

Google Merchant Center üzerinde ürünlerinizi tanıtmak, fotoğraf, fiyat veya mağaza ismi vb. diğer bilgilerini yayınlayıp, web sitenize gelen trafiği arttırarak daha nitelikli potansiyel müşteriler elde etmenizi sağlar.
telefon-arama-reklamlari

Telefon Arama Reklamları

Telefon araması yaptırmak için oluşturulan reklamlardır. Sadece mobil cihazlarda görünür. Kullanıcılar telefon bağlantısına tıklayarak size ulaşır. Kısacası işletmenizle telefon yoluyla irtibat kurmaya teşvik için tasarlanmıştır.
vitrin-alisveris-reklamlari

Re-Marketing Reklamları

Sitenize daha önce giriş yapmış olan kişileri bir data olarak toplayarak 505 gün boyunca reklamlarınızı onlara tekrar tekrar göstermenize olanak sağlayan bir yeniden pazarlama biçimidir.

Google üzerinde ürün, hizmet ve işletmenizi tanıtmanıza olanak veren bir reklam aracıdır. Anahtar kelimelerinizi, ödeme bilgilerinizi eklettirerek, işletmenize trafik getirecek pazarlama kampanyaları oluşturmanızı sağlar.

Kendi bütçenizi kendiniz belirlersiniz. Dolayısıyla maliyetleriniz reklamlarınızla ulaşmaya çalıştığınız hedeflere bağlı olarak değişir. Müşterileriniz, sunduğunuz ürün veya hizmetleri tam Google’da aradıkları anda sizi bulur ve reklamınıza tıklar. Sizde reklamınız tıklama aldıkça ödeme yaparsınız. Yani reklamlarınız TBM (Tıklama Başına Maliyet) olarak ücretlendirilir.

Google Ads reklamları ile esnek reklamlar yayınlayıp daha fazla müşteri çeker kazancınızı maksimuma çıkartırsınız. Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşırsınız. İstediğiniz ülkelerde, bölgelerde veya şehirlerdeki müşterilere reklam yapabilirsiniz.
Google Reklamları sektörünüze yönelik doğru analizler, doğru optimizasyon ve doğru kanallar aracılığıyla yapıldığı sürece geri dönüşümüde bir o kadar verimli olacaktır.

Ne kadar reklam bütçesi ayıracağınız hakkında fikriniz yoksa sizin için yapacağımız ücretsiz reklam analizi ile öğrenebilirsiniz.

Google ADS ile yeni tanışacak bir kişi yada kurumsanız sizin için Google ADS üzerinde bir reklam hesabı oluşturuyoruz. Sektörünüz üzerinde ve rakiplerinizin yaptığı reklam çalışmaları konusunda gerekli analizleri gerçekleştirdikten sonra sizin için doğru olan reklam biçimini belirliyoruz.  Eğer reklamlarda kullanacağınız anahtar kelimeleri bilmiyorsanız sizin için anahtar kelime analizlerini gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda reklamlar için ayıracağınız bütçe analizlerini yaparak size sunuyoruz. Sonrasında reklam kampanyalarınızı yapılandırarak haftalık ve aylık periyotlar halinde reklam raporlarını size sunuyoruz.

Bilinçsiz Yapılan Reklam Kaybettiriyor!

Google Ads tarafında yapılan yanlışlar sebebiyle reklam bütçenizi verimsiz şekilde kullanıyor ve kazanç sağlamak yerine kaybettiriyor. Google Ads Hizmetimiz ile kazanmaya ihtiyacınız var!

Hızlı Başvuru Formunu Doldurabilirsiniz!

WhatsApp WhatsApp Destek