Facebook Reklam Hizmeti

Facebook Reklamları ile doğrudan potansiyel müşterilerinize ulaşıp müşteri kitlenizi büyütebilirsiniz. 10 milyondan fazla işletme Facebook Reklamlarını kullanarak hedef kitlelerine sesini duyurmaktadır. Diğer reklam platformlarından avantajı düşük maliyetlerle daha fazla kullanıcıya ulaşarak hem bilinirliğinizi hem de takipçilerinizi arttırabilirsiniz.

Facebook Reklamlarının Avantajları

dusuk-maliyetle-facebook-reklami-verin

Düşük Maliyetler İle Reklam Verirsiniz

Ürün veya hizmetlerinizi yüksek bütçeler ayırmadan Facebook platformu üzerinde bulunan potansiyel kitlenize tanıtabilirsiniz.

hedef-kitlenize-cabuk-ulasirsiniz-facebook-reklamlari

Hedef Kitlenize Çabuk Ulaşırsınız

Facebook Reklamları ile iyi analiz edilerek ayarlanmış bir hedef kitle ile potansiyel müşterilerinize hızlıca ulaşabilirsiniz.

bilinirlik-facebook-reklamlari

Bilinirliğinizi Hızlıca Arttırabilirsiniz

Facebook  platformu üzerindeki marka itibarınızı ön plana çıkararak marka bilinirliğinizi kolayca arttırabilirsiniz.

pazarlama-facebook-reklamlari

Ürün veya Hizmetlerinizi Kolayca Pazarlayabilirsiniz

Facebook ADS’nin sunmuş olduğu kampanya türleri ile  ürün veya hizmetlerinizi potansiyel kitlenize kolayca pazarlayabilirsiniz.

Yaklaşık 1,6 milyar kullanıcısı olan Facebook, ürün, hizmet ve işletmenizi tanıtmanıza olanak veren bir reklam aracıdır. Ulaşmak istediğiniz hedef kitleleri beliryerek işletmenize trafik getirecek pazarlama kampanyaları oluşturmanızı sağlar.

Facebook reklamlarında reklam verme amacınızı seçip, erişmek istediğiniz insanlar hakkında bildiklerinizi (yaş, cinsiyet, konum veya diğer detaylar) kullanarak hedef kitlenizi temsil eden demografik özellikleri, ilgi alanlarını ve davranışları belirlersiniz. Sonrasında ulaşmak istediğiniz doğru hedef kitleye hızlıca ulaşırsınız. 

1,6 Milyar kullanıcı Facebook sosyal medya platformunu kullanmaktadır. Potansiyel hedef kitlenize düşük maliyetler ve hızlı bir şekilde ulaşmak için Facebook Reklamlarını kullanabilirsiniz.

Facebook Reklamlarında sektörünüze yönelik doğru analizler, doğru hedefleme ve doğru optimizasyon yapıldığı sürece geri dönüşümü de bir o kadar verimli olacaktır.

Günlük olarak veya kampanya boyunca harcamak istediğiniz toplam tutarı ifade eden bir reklam bütçesi ayarlarsınız ve bunu istediğiniz zaman düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, birisi reklamınızı gördüğünde veya istediğiniz eylemi gerçekleştirdiğinde ödemek istediğiniz maksimum tutarı ifade eden bir teklif ayarlarsınız.

Facebook ile yeni tanışacak bir kişi yada kurumsanız sizin için Facebook üzerindeki işletme hesabınızı ve reklam hesabınızı oluşturuyoruz.  Sesleneceğiniz hedef kitle analizlerini gerçekleştirerek, doğru hedef kitlelere düşük bütçelerde ulaşmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda reklamlar için ayıracağınız bütçe analizlerini yaparak size sunuyoruz. Sonrasında reklam kampanyalarınızı yapılandırarak haftalık ve aylık periyotlar halinde reklam raporlarını size sunuyoruz.

Bilinçsiz Yapılan Reklam Kaybettiriyor!

Facebook Reklamları tarafında yapılan yanlışlar reklam bütçenizi verimsiz şekilde kullanıyor ve kazanç sağlamak yerine kaybettiriyor. Facebook Reklam Hizmetimiz ile kazanmaya ihtiyacınız var!

Hızlı Başvuru Formunu Doldurabilirsiniz!

WhatsApp WhatsApp Destek