As Elegans Agency family, we represent your reputation in digital media. We support you and your company in achieving your goals by offering creative and innovative solutions to your digital business.

We offer all the services your company needs in the digital field. Behind the services we provide you is an innovative, productive and solution-oriented team spirit!

Our customers, who make up our values, are our solution partners and mirrors of our brand. We work with them in a sincere business approach. We would be happy to see you among us!

Start your new website today!

You can call our phone number to have a corporate and aesthetic website,
You can get a price via the contact form.

.what have we done?

With the developing technology, the internet has become as valuable as electricity. On the other hand, we constantly follow the developing technology for you, and we continue to maintain a company spirit that is open to innovations and developments. You can check out what kind of work we are doing below!

Cleaning / Web Design

Web Tasarım Koltuk Yıkama

Engineering / Katalog

Product / Photo Shoot

Textile / Business Card Design

Kartvizit Tasarımı Başaran Moda

Shop / Logo Design

Education / Poster Design

Afiş Tasarımı Beykent Üniversitesi Sağlık Zirvesi

.services

Web Design

Firmanız için yaptığımız özgün çalışmalar ile kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak çalışmalar hazırlamaktayız. Gelin, beraber marka itibarınızı yükseltelim!

Graphic Design

Firmanız için yaptığımız özgün çalışmalar ile kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak çalışmalar hazırlamaktayız. Gelin, beraber marka itibarınızı yükseltelim!

Digital Marketing

Dijital pazarlama kategorisi oldukça geniş bir alana sahiptir. Ürün veya hizmetlerinizi internette tanıtabileceğiniz gibi potansiyel müşterilerinize de ulaşma imkanı sağlar.

Photo and Video

Organizasyon, etkinlik, fabrika, otel tanıtım filmleri, ürün ve katalog çekimleri hizmetlerinizi sunmaktayız. Görsel ve video ile ilgili yaratıcı ve yenilikçi çözümlerimizden faydalanın!

Trademark

Sinai ve Fikri mülkiyet haklarınızın korunması aşamasında marka, endüstriyel tasarım, Patent ve Faydalı Model tescil işlemlerini güvenilir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Social Media Managament

Sosyal medya hizmetimiz ile firmanızın sosyal medya platformları üzerindeki duruşunu ve sizi takip eden kullanıcılar ile olan etkileşimini yükseltiyor kısacası marka itibarınızı arttırıyoruz.

Ads Managament

Reklam yönetimi hizmetimiz ile Google, Yandex, Facebook ve Instagram gibi platformlar üzerindeki reklam hesaplarınızı oluşturuyor aynı zamanda analiz ve yönetimini sağlıyoruz.

Outdoor Advertising

Açık hava reklamcılığı alanında ihtiyacınız olan tüm çalışmaları istediğiniz çizgide hazırlayıp montaj, kurulum vb. işlemlerini sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

.team

Elegans Web Tasarım Ajansı olarak dijital mecradaki itibarınızı temsil ederiz. Dijital işlerinize yaratıcı ve yenilikçi çözümler sunarak hedeflerinize ulaşmanızda size ve firmanıza destek oluruz. İnovasyonlara açık bakış açımız ile sürekli gelişen teknolojiyi ve gündemi takip ederek altyapımızı güçlendirmekteyiz. Dijital alanda müşterilerimize sunduğumuz çözümler devamlı gelişmekte olan teknolojiler ile yapılmaktadır. Hizmetlerimiz Türkiye ile sınırlı olmamakla beraber Yurtdışında yaşayan ve iş yapan müşterilerimize de hizmet sağlamaktayız. Web tasarım ajansımız firmanızın beklentilerini analiz ederek tasarımsal ve içeriksel süreçleri kontrollü olarak yürütür. Amacınıza yönelik olarak sizlerden alınan bilgiler dahilinde, internet sitenizi günümüz trendlerine ve mobil teknolojilere uygun olarak kodlanmış göz zevkine hitap edici şekilde tasarlar.

s.s.s

The curious questions about our services are listed.

Web Tasarım, şahıs veya şirketlerin kendilerini tanıtma, ürün veya hizmetlerini satma amacıyla oluşturulan web sitesi yazılımlarıdır.

Hazırlanan web sayfalarının amacına uygun şekilde hazırlanması ve yayına alınması gerekir. Her geçen gün gelişen teknolojinin getirdiği yeniliklerde web sitelerine uygulanmalıdır. Albenisi olmayan web siteleri trafik çekemez ve siteye giren kullanıcının siteden hemen çıkmasına sebep olur.

Web Tasarım Fiyatları, web sitesinin tipine ve niteliklerine göre değişiklik göstermektedir. Tanıtım web sitesi, E-Ticaret sitesi, kişisel web sitesi veya blog sitesi olarak özel fiyat politikalarımız mevcuttur.

Web tasarım fiyatları sitenin tipine ve amacına göre değişiklik gösterdiği gibi sayfa sayısına görede değişmektedir.

Detaylı bilgi için bizi arayabilir veya mesaj bırakabilirsiniz.

Web Tasarım Fiyatı Al

Web tasarım hizmeti başta olmak üzere dijital alanda bir çok hizmet sağlayan web tasarım ajansımız yaklaşık 10 yıllık bir tecrübeye sahip olup siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Gelişen teknolojinin getirdiği yeniliklere açık olan ekibimizle birlikte işlerinize kaliteli çözümler sunuyor ve bu yeniliklerin sürekli takibinde olarak tecrübelerimizi projelerinize uyguluyoruz.

Doğru ve başarılı bir web sitesi yaptırarak potansiyel müşteri kitlenize kolayca ulaşabilirsiniz. Elegans Web Tasarım Ajansı olarak size doğru ve başarılı web sitesi için yenilikçi tüm çözümleri sunuyoruz. Yurtiçi başta olmaz üzere Yurtdışında dahi tüm müşterilerimize özenle hizmet veriyor ve kaliteli çözümler sunuyoruz.

Web tasarım alanındaki yenilikçi ve teknolojik çözümlerimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Fiyatları, sitenin işlevselliğine göre değişim göstermektedir. Firmamızdan E-Ticaret Sitesi Fiyatları konusunda bilgi almak için bizi arayabilir veya fiyat teklifi için mesaj bırakabilirsiniz.

Fiyatlar Hakkında Bilgi Al

Marka Tescil, firmaların markalarını korumak amacıyla yaptırmış olduğu tescil işlemleridir. Bir marka ismini tescil ettirdiğinizde başka kişiler veya kurumlar tescil edilen ismi alamazlar ve böylelikle markanızı koruma altına almış olursunuz. Marka Tescili yapılan firmalar müşterilerinin gözünde daha güvenilir bir görüntüye sahip olur.

Ürün Çekimi, online E-ticaret sistemlerinde veya ürün kataloğu gibi basılı kaynaklarda kullanmanız için ihtiyaç duyulan ürün fotoğraf çekimidir. Ürün fotoğraf çekimleri genellikle stüdyo ortamında profesyonel fotoğraf makinaları ile yapılmaktadır.

Ürünü doğru şekilde fotoğraflamak için dikkat edilmesi gereken birçok unsur bulunmakta olup işinin ehli profesyonel ellerde yapılması gerekir. Elegans Ajans firmamız ürün fotoğraf çekimleri konusunda işinde profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir. Fotoğrafçı arkadaşlarımız profesyonel kaynaklardan eğitim alıp hatta birçok öğrenciye eğitim vermektedir.

Sizde ürün çekimi için bizi arayabilir veya bize iletişim formundan mesaj bırakabilirsiniz.

Fiyatlar Hakkında Bilgi Al

Responsive Web Tasarım, web sitelerinin diğer taşınabilir cihazlara uyumlu olarak çalışmasıdır. Esnek ve duyarlı şekilde çalışan Responsive dediğimiz bu altyapı günümüzde oldukça gelişmiş ve yeni nesil web sitelerinde kullanılmaktadır.

Eski sistem web site altyapıları üzerinde Responsive çalışmamaktadır. Genellikle bilgisayar monitörü, mobil ve tablet cihazlarının ekranlarına olan uyumuna dikkat edilmelidir. Çünkü insanlar çoğunluklu olarak web sitelerine bu cihazlar üzerinden giriş yapmaktadır.

Logo Tasarım, bir markanın kurulum anında sahip olması gereken ilk tasarım öğesidir diyebiliriz. Markanın kurumsal kimliğini yansıtan ve ön plana çıkaran ilk öğe logo tasarımıdır.

Logonuzu gören insanların sizi anımsayabilmesi için firmanızı en iyi şekilde anlatan ve akılda kalıcı bir logo tasarlatmanız gerekir.

Kurumsal bir logo tasarlanırken kullanılacak renk ve çizimler sektöre ve firmanın çizgisine uyumlu şekilde çalışılmalıdır.

Logo sürekli değişim gösteren bir simge olmamakla beraber gerçekten başarılı ve güzel hazırlanırsa, uzun süreler kullanacağınız hatta değiştirmeyi bile hayal etmeyeceğiniz markanızı niteleyen kalıcı bir simgenizdir.

E-Ticaret Sitesi, insanların sitenize kaydolarak ürün veya hizmetlerinizi sepete ekleyip ödeme yaptıktan sonra satın almalarını sağlayan bir web sitesi türüdür. Estetik ve güçlü hazırlanmış bir E-Ticaret altyapısı ile sitenize giren müşterilere güven vererek kolay ve hızlı şekilde alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş bir E-Ticaret sistemi ve yapacağınız reklamlar ile siteye gelen müşterilerin sipariş ve kargo süreçlerinin takibini site üzerinde yapmasını sağlayarak onları memnun edebilirsiniz. Sitenizden alışveriş yapan müşteriler memnun kaldığında sitenize tekrar gelerek alışveriş yaparlar.

Yapılan E-Ticaret sitelerinin optimize edilmiş olması veya güçlü ve hızlı sunucularda çalıştırılması gerekir. Çünkü hantal çalışan bir siteden kimse alışveriş yapmak istemez.

Dijital Pazarlama alanında Reklam Yönetimleri, Sosyal Medya Yönetimi (Facebook ve Instagram) Toplu E-Mailing, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) kısacası firmanızın ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri veriyoruz. Gerek bir paket halinde gerekse tek hizmet şeklinde sunuyoruz.

Domain, internette yer almak için gereken isim ya da alan adı ismidir. Her web sitesinin bir Domaini vardır ve insanlar direk olarak siteye erişim sağlarken alan adını yazarlar. Tescil edilmemiş Domain adreslerini istediğiniz şekilde satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Hosting, web sitenize ait dosyaları yükleyip internette yayın yapabilmenize olanak tanıyan paylaşımlı veri saklama ve barındırma hizmetleridir. Kısaca internetteki sanal harddiskinizdir!

Bir web sitesini internette yayınlamak için sadece domain almak veya hosting almak yetmez. Bir siteyi çalıştırmak için ikisi ayrılmaz bir bütündür.

Google reklam verme işlemlerini kendinizde gerçekleştirebilirsiniz fakat bütçenizi doğru şekilde optimize etmediğiniz ve süreç takibi yapmadığınızdan ötürü gerekli verimi alamayıp bütçenizi çöpe atmış olursunuz.

Google Reklam yönetimi konusunda aranma hacmi yüksek anahtar kelimelerinizi ve reklama yatırmanız gereken bütçeyi reklam vermeden önce analiz ediyoruz. Analiz sonrası reklam hesabınızı açarak reklam kampanyalarınızı oluşturuyoruz.

Reklam kampanyalarınızı en ince detaylarına kadar optimize ederek potansiyel müşterilerinize ulaşmanız için gereken çalışmaları yapıyoruz.

Sizde Google reklamı vermek için bizi arayabilir veya sizi aramamız için iletişim formundan bize mesaj bırakabilirsiniz.

Google Reklamı Verme

WhatsApp WhatsApp Destek