Dijital Baskı Nedir? Fiyatları ve Çeşitleri Nelerdir?

5
(1)

Dijital Baskı Nedir?

Dijital Baskı Nedir?

Dijital Baskı, ihtiyaç noktasında ölçüleri belirlenebilen, hızlı ve pratik şekilde basılabilme imkanı olan reklam çeşididir. Kaliteli makinalarda kaliteli şekilde basılırsa ortaya güzel işler çıkacaktır.

Elegans Ajans olarak hem iç hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullabileceğiniz dijital baskılarda ihtiyacınız anında hizmet veriyoruz.

Dijital Baskı Ölçü Fiyatları Nelerdir?

Dijital baskı ölçü fiyatları genellikle metre olarak hesaplanmaktadır. Metresi x fiyattan değerlendirilmektedir. Dijital baskı fiyatları firmadan firmaya değişiklik göstermekte olup her firmanın kullandığı makina ve malzeme kalitesi bir değildir. O yüzden fiyatlar değişiklik göstermekte olup kaliteli bir işçilik için bu 2 hususa dikkat edilmelidir.

Dijital Baskı Hizmet Alanları Nelerdir?

Dijital baskının kullanıldığı alanlar genellikle oneway vision, araç giydirme, panolar, cephe kaplama, afiş ve daha birçok hizmet alanı bulunmaktadır.

Dijital Baskının Avantajları Nelerdir?

Reklam sektörünün en hızlı, pratik, esnek ve uygun maliyetli ürünlerinden birisidir. Diğer reklam sistemlerine göre oldukça avantajlı bir sistemdir.

Dijital Baskıda Kullanılan Reklam Malzemeleri Nelerdir?

Dijital baskı aşağıdaki ürünlere uygulanabilmektedir.

  • Folyo

  • Branda (Vinil)

  • OneWay Vision

  • Raket Kağıdı

  • Megalight Kağıdı

  • Solvent Baskı Kumaşları

Dijital Baskı Nerede Yaptırılır?

Elegans Ajans olarak firmamız reklamcılık sektöründe ihtiyacınız olan tüm hizmetleri vermekte olduğu gibi bir alt dal olan dijital baskı alanında da farkını ve kalitesini ortaya koyarak hizmet vermektedir. En kaliteli makine ve malzemeler ile sizlere hizmet vermekte olup memnuniyetinizi kazanmaktadır.

Dijital baskının kullanıldığı tüm alanlar ve malzemelerde hizmet vermekteyiz. Uygun fiyatlı baskı hizmetlerimiz ve kaliteli iş çıkaran ekibimizle işlerinize çözüm sunmaktayız.

Yazımızı Beğendiniz mi?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz gibi ...

Bizi sosyal medyada takip edin!

Bu gönderinin sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

WhatsApp WhatsApp Destek