Beylikdüzü Web Tasarım

5
(2)

Beylikdüzü Web Tasarım

Beylikdüzü Web Tasarım

Bir markanın, kuruluşun ya da hizmet alanındaki herhangi bir firmanın internet sitesini oluşturmak amacı ile yapılan ön hazırlık ve çalışma işlemlerine web tasarım denir. İnternet çağının yaşandığı günümüzde sitelerin tasarımı büyük önem kazanmıştır. Web tasarım sonucunda elde edilen web sitesi markanın kendi sanal mağazasıdır. Bu nedenle web tasarım aşamasının çok titiz ve özenle hazırlanması gerekir. Beylikdüzü Web Tasarım konusunda hizmet alabileceğiniz noktalardan birisidir. Özellikle yeni oluşum sürecindeki markaların web tasarımı işlemlerini uzman ajanslara yaptırması gerekir. Sektörde yer edinebilmeniz ve rakiplerinizin önüne geçerek tercih edilmek için iyi bir web tasarımına ihtiyacınız vardır.

 

Web Tasarımı Nasıl Yapılır?

Web tasarımı yapmak bazı kriterlere dayanmaktadır. Ürünün hitap ettiği kullanıcı kitlesi, ürün piyasasında stratejik bir yer, rakip analizi yapmak, kullanıcıların ihtiyaçlarını ön planda tutarak kolay ve anlaşılır bir site oluşturmak ve tüm bu bileşenleri bir araya getirmektir. Site içerisinde kullanılan renklerin kombinasyonunu etkili bir şekilde oluşturmak gerekir. Bu bilgiler ışığında önce proje oluşturulur, grafik tasarımı yapılır, kodlanır, yazılım gerçekleştirilir ve son olarak test edilir. Web tasarımı bu şekilde yapılır. Kurulan veritabanı sisteminin son derece güvenli olması önemlidir. Rakipleriniz sizin veritabanımıza girerek sizin sitenizi inceleyemez. Sizin kullandığınız anahtar kelimelere ulaşamaz. Bu nedenle önceliğiniz etkili bir güvenlik alanıdır. Beylikdüzü Web Tasarım güvenli hizmet alabileceğiniz bir noktadır. Bu nedenle web tasarımı işlemleriniz için gözünüz kapalı başvuru yapabilirsiniz.

 

Web Tasarım Aşamaları

Web sitesi tasarımının iki aşaması vardır. Site oluşturulurken bu iki aşama çerçevesinde hareket edilir. İlk olarak analiz aşaması uygulanır. Analiz aşamasında Firmanın feyiz aldığı diğer internet siteleri ve rakip siteleri araştırılır. Bu sitelerin hitap ettiği kullanıcılar, kullanıcıların yorumları, kullanıcıların bu siteleri ne kadar sürede ziyaret ediyor, ziyaretçilerin site içerisindeki kalış süreleri, rakip ürünlerin durumu ve rakibin sektördeki prestiji detaylı bir şekilde incelenir. Web tasarımının en önemli adımı rakip analizidir. Rakip analizini doğru ve detaylı bir şekilde yapmadığınız taktirde sektörde sağlam bir yeriniz olmaz. Tasarım aşamasında sitenin şablonu ürün özellikleri, sektör uygun tasarım, site renkleri ve yazı özellikleri dikkate alınarak oluşturulur. Oluşan şablon müşteriye sunulur ve gerekli onay alındıktan sonra kolama işlemi ile web sitesi tasarımı başlatılır. Tasarım tamamlandıktan sonra tekrar müşteriye sunum yapılır. Son onay alındıktan sonra web sitesi aşamaları tamamlanış olur. Beylikdüzü Web Tasarımı firması olarak müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

 

Web Tasarımının Unsurları Nelerdir?

Web tasarımını oluşturan bazı temel unsurlar vardır. Bu unsurlar;

 • İçerik: Web tasarımının ana unsuru sitenin içeriğidir. Kullanıcıların ilgisini çeken, anlaşılabilir, net görselleri olan içerikler kullanıcıların uzun süre sizi sitenizde kalmasını sağlar. Karmaşık ve anlaşılmaz site içerikleri sektörde başarı sağlamanızı engeller.
 • Grafik Tasarım: Site içerisinde yer alan grafikler müşterinin ilgisini çekebilmelidir. Videolar, resimler, yazı karakterleri ve ana başlıkların farklı renklerle yazılmış olması gerekir.
 • Renkler: Tasarımınız ne kadar iyi olursa olsun sitenin renk uyuu yoksa siteniz kullanıcılara karışık ve karmaşık gelecektir. Bu nedene renk skalanızı doğru seçmelisiniz. Renkler kullanıcıların gözünü yormamalı ve insanları sıkmamalıdır. Hitap ettiğiniz kullanıcı kitlesine uygun renk tonlaması seçmeye özen göstermelisiniz.
 • Akış: Akış unsuru sizin ne kadar başarılı bir web tasarımı yaptığınızı gösterir. İnsanlar siteyi açar açmaz sizin ürününüz hakkında bilgi edinmiş olmalı ve sitenin amacına ulaşabilmelidir.

Doğru ve başarılı web sitesi kurmak için bu unsurları mutlaka dikkate almalısınız. Beylikdüzü Web Wasarım olarak temel aldığımız bu unsurlar ile başarılı web sitelerini ortaya çıkarmaktayız.

 

Web Tasarımı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Etkili ve başarılı web sitesi tasarımı yapabilmek için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu noktalara dikkat etmediğiniz sürece web tasarımda başarılı olmanız imkansızdır. Bu kriterleri sıralayacak olursak;

 • İlk olarak site içeriği ile satışı yapılan ürün arasındaki bağlantıyı kurmalısınız. Ürün ve site birbirinden farklı olmamalıdır.
 • Rakip analizinin yapılım ve tamamlanmış olması web sitesinin iskeletini oluşturmanızda sizlere kavuzluk etmektedir. Rakip analizi yapmayan bir firmanın sitesi kısa süre içerisinde yok olabilir.
 • Renkler, yazı puntoları, görseller, anahtar kelimeler ve müzikler site içerisinde bir uyu yakalamalıdır.
 • Anahtar kelime kullanımları sizin kullanıcılarınızı etkilemenizin en önemli yoludur. Özellikle rakiplerinizin anahtar kelime kullanımlarını araştırmalısınız.
 • Siteye yüklediğiniz fotoğraflar net ve anlaşılır olmalı. Fotoğrafların boyutu site ile uymalı ve boyut sorunları olmamalıdır.
 • En çok dikkat etmeniz gereken ise kopya ürünler kullanılmamalıdır. Site özgün ve tamamen kişisel oluşturulmalıdır.
 • Web siteniz akıllı cihazların tamamı ile uyumlu olmalı ve insanlar istedikleri zaman istedikleri cihazdan sitenize ulaşabilmelidir.
 • Müşterilerinizin ihtiyaçlarını önceden belirlemeli ve site içerisinde bu ihtiyaçların tamamını karşılamalısınız.

Beylikdüzü Web Tasarım işlemlerinde bu kriterlere dikkat ederek ortaya eşi ve benzeri olmayan özgün yenilikçi tasarımlar çıkarmaktadır. Sizlerde özgün tasarımlara sahip olmak için bu kriterleri baz almalısınız.

 

Web Tasarımı Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

Web tasarımı yaptırmanın firmalara sağladıkları çok büyük avantajlar vardır. En önemlisi internet çağının yaşandığı günümüzde sanal ortamda kendi mağazanızı oluşturanızı sağlar. İnsanlar günlük işlerini ve alışverişlerini artık internet ortamında yapmaktadır. Hangi sektörde hizmet verirseniz verin sanal pazar kurmadan başarılı olmanız mümkün değildir. İyi tasarlanmış bir web sitesine sahipseniz rakiplerinize karşı her zaman başarılı olursunuz. Web tasarımı sayesinde kısa sürede binlerce kullanıcıya ulaşarak ürünün reklamını ve satışını yapabilirsiniz. Coğrafi sınırları ortadan kaldıran internet siteleri sayesinde dünyanın bir ucundaki insanlara bile ulaşmanız mümkündür. Yeni sezon ürünlerinizi piyasaya çıkar çıkmaz aynı anda birçok kişiye gönderebilirsiniz. Web tasarımı avantajlarından yararlanabilmek için iyi bir web tasarım ajansı ile çalışmanız gerekir. Beylikdüzü Web Tasarım konusunda yardım alabileceğiniz en önemli merkezlerden birisidir. Etkili bir web sitesinin avantajlarından yararlanmak için daha fazla vakit kaybetmemelisiniz.

 

Profesyonel Web Tasarımının Farkı Nedir?

Web tasarımına olan önemin artması sektörde yeni ajansların açığa çıkmasına neden olmaktadır. Bu nedenle birbiri ile benzeyen ve birbirini taklit eden birçok internet sitesi oluşmuştur. Piyasadaki yerinizi sağlama almak ve ürün stratejinizi korumak için mutlaka profesyonel web tasarımı yaptırmanız gerekir. Ürününü için oluşturacağınız siteyi yaptırmadan önce ajansın ne kadar zamandır sektörde hizmet verdiği, bu zamana kadar oluşturduğu siteleri ve müşteri yorumlarını incelemenizi tavsiye ediyoruz. Rakibin taklit edilmesi piyasadaki yerinizin kısa sürede yok olmasına neden olabilir. Bu nedenle özenli davranmanız gerekir. Beylikdüzü Web Tasarımı firması uzun yıllardır müşterilerine profesyonel ve güvenilir hizmet veren köklü bir firmadır. Sizlerde ayrıcalıklı hizmet almak için iletişim kurabilirsiniz.

 

Web Tasarım Fiyatları

Web tasarımı fiyatları belirlenirken göz önüne alınan bazı doneler vardır. Bu doneler web sitesinin içeriği, siteyi oluşturmak içi gereken süre, site oluşturmak için çalışan personel sayısı ve müşterinin ihtiyaçlarıdır. Özgün ve kaliteli web tasarımı yaptırmanın fiyatı kopya tasarımlara göre maliyetli olacaktır. Web tasarımının sizlere sunduğu avantajlar düşünülürse genel olarak maliyeti düşüktür. Web sitenizin oluşum aşamasında piyasa değerindeki fiyatları ödemenizi tavsiye etmiyoruz.

Yazımızı Beğendiniz mi?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 2

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz gibi ...

Bizi sosyal medyada takip edin!

Bu gönderinin sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

WhatsApp WhatsApp Destek