Beylikdüzü E-Ticaret Sitesi

5
(4)

İstediğiniz her türlü ürün ya da hizmeti dijital ortamda satabilmek için, kapsamlı bir şekilde geliştirmiş olduğumuz Beylikdüzü e-ticaret sitesi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Amaçlarınız doğrultusunda profesyonel çalışan kadromuz ile tasarlanarak arama motorları ile tam uyum sağlayan e-ticaret platformlarını sizler için özenle hazırlıyoruz.

E-ticaret Sitesi Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

E-ticaret siteleri bilgi içerikleri paylaşan internet sitelerine göre çok daha güvenli bir altyapıya sahip olmak zorundadır. Diğer taraftan kullanıcıların sitede yer alan ürünlere ulaşım imkanlarının hızlı olması da, e-ticaret sitelerinde önem taşıyan bir başka noktadır. Buna benzer hususlarda Beylikdüzü e-ticaret sitesi ajansı olarak birçok hususu dikkate almaktayız. Aşağıdakiler sadece üzerinde ısrarla durduğumuz ve ciddi manada önem verdiğimiz detaylardan bazılarıdır;

Kullanıcı ve Arama Motoru Dostu E-Ticaret Siteleri

İnternet sitelerinde olmazsa olmaz iki özellik, sitenin hem kullanıcı dostu hem de arama motorları ile tam uyumlu olmasıdır. Ancak yukarıda da bahsettiğimiz gibi, klasik web sitelerine nazaran e-ticaret sitelerinde tüm detaylara ayrıca önem vermek gerekiyor.

E-ticaret sitesinin kullanıcı dostu olması, ziyaretçinin sitede daha fazla kalmasını sağlamakla beraber alışveriş yapma ihtimalini artıran bir faktördür. Satışa dayalı web sitelerinde ziyaretçilerin önemli bir kısmı reklamlar üzerinden gelse de, bu da ciddi bir maliyet gereksinimini doğurur. Bu yüzden ticaret sitesinin aynı zamanda mutlaka arama motorları ile tam uyumlu bir performans sergilemesi beklenir.

Elegans Ajans olarak tasarladığımız tüm e-ticaret sitelerinin hem kullanıcı dostu hem de arama motorları ile uyumlu olmasına ciddi önem vermekteyiz. Ziyaretçilerin kazanımında arama motorlarının daha üst sıralamalarında yer almak, reklam giderlerini önemli ölçüde düşürür. Aynı zamanda ciddi bir rekabetin olduğu bu sektörde, arama sonuçlarında sitenizin yer alması doğal bir reklam unsuru olarak da düşünülebilir.

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

Beylikdüzü e-ticaret sitesi tasarlarken, estetik bizim vazgeçilmez detaylarımızdan biridir. Şık bir e-ticaret sitesine sahip olmak, ziyaretçilerin hakkınızdaki profesyonellik algısını değiştirecek unsurların başında gelir.

Amatör bir görüntüye sahip olan e-ticaret sitelerinin kullanıcılara güven vermesinden bahsetmek mümkün değildir. Bu yüzden tüm detayları ile profesyonel bir görüntü sunarken, kullanıcı beğenisini kazanabilecek tasarımlara da önem vermek gerekiyor.

Ulaşılabilirlik

E-ticaret sitenizde satmış olduğunuz tüm ürünlere ziyaretçilerin rahat bir şekilde ulaşım sağlaması, satışların artmasına başlı başına etki eder. Hızlı ve kolay ulaşılabilir bir e-ticaret sitesine sahip olabilmek için, web kodlamasının tertemiz olması gerekiyor.

Elegans Ajans olarak temiz kod yapısına sahip e-ticaret sitelerini müşterilerimizin memnuniyetine sunmaktayız.

Kodlama

Kodlama ise yine hız kadar önemli noktalardan biridir. Hatalı veya hantal kodlama nedeniyle yaşanacak basit kesintilerin dahi, uzun vadede önemli kayıplara neden olması söz konusu olacaktır. Bu yüzden site kodlaması başta olmak üzere tüm detaylarıyla uzun vade kullananılması kavramına önem vermekteyiz.

Markalaşma

Bir yandan ticaret yaparken diğer yandan doğal bir reklam aracı olarak e-ticaret sitenizi kullanabilirsiniz. Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar alışveriş yapmamış olsalar bile, marka unsurlarını öne çıkarmak akılda kalıcılık bakımından büyük önem taşıyor. Bunu sağlamanın en akıllıca yolu da e-ticaret sitesinde markaya atıfta bulunmaktır.

Güvenli Alışveriş

Ticaretin olduğu ortamda güven en önemli şeydir. Gerek markanın sağlamış olduğu güven ve gerekse alışverişin yapılacağı ortamın ciddi manada güvenli olması gerekir. Bunu sağlamak da e-ticaret sitesi tasarlanırken gerekli önlemlerin alınmış olmasına bağlıdır.

Müşterinin alışveriş güvenliğini sağlamakla birlikte kişisel bilgilerin en iyi şekilde korunması da önemlidir. Dünya genelinde kullanılan en popüler güvenlik sertifikaları ile Beylikdüzü e-ticaret sitesi hizmeti sunmaktayız. Gerekli sertifikaların yanı sıra kodlama yapısında da herhangi bir açık bulunmaması gerekir. Bu manada da işin ehli çalışanlarımız ile sizlere en güvenilir altyapıyı oluşturmaktayız.

 

Yazımızı Beğendiniz mi?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 4

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz gibi ...

Bizi sosyal medyada takip edin!

Bu gönderinin sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

WhatsApp WhatsApp Destek